Skip to main content

Ak sú vaše steny trochu smutné, alebo vám pripadajú jednotvárne, skúste trošku zaexperimentovať a vyskúšať netradičné omietky a maľby. Vnesú do vášho domova nový rozmer a eleganciu, ktorá môže vašej súčasnej výzdobe chýbať. 

Čo treba zvážiť?

1. Nájdite správnu farbu 

Ponúkame širokú paletu farieb San Marco, pri ktorej fantázia nepozná hraníc..Jedna, dve viac farebných odtieňov? Alebo jednoduché farby či odvážny pastelový dizajn? Pomocou nespočetných kombinácií vieme vytvoriť jedinečné povrchy.

2. Nechajte vyniknúť svoju osobnosť

Považujte steny za prázdne plátno a spôsob, ako ukázať svoju osobnosť prostredníctvom farieb, tém a kompozície. To, čo chceme umiestniť na naše steny, dáva miestnosti výraznú osobnosť. Zaslúžite si domov, ktorý vám bude pripadať autentický, a preto je dôležité vybrať si dekoratívne omietky, ktoré odrážajú vašu jedinečnú osobnosť. Ani to nie je pre nás problém, vytvoriť pre vás niečo jedinečné. 

3. Vyberte tému

Chcete jednoduchú ale zaujímavú alebo špecifickejšiu tému? Či už sa rozhodnete byť odvážni alebo sa budete držať jednoduchosti, s výberom vám radi pomôžeme a spolu doladíme detaily. 

4.Zvážte myslenie v troch dimenziách

Trojrozmerná nástenná plastika oživí celý priestor. Nikto nechce stráviť celý deň pozeraním sa na prázdnu stenu. Nechajte umiestniť naše umenie na stenu a tešte sa z dokonalého pozadia, na ktoré budete hrdí.

Máme veľa nápadov na nástenné umenie, ktoré podnietia vašu predstavivosť. Naša bohatá ponuka exteriérových a interiérových farieb Vám otvára nespočetné možnosti. Stačí sa len rozhodnúť, zavolať a zvyšok nechajte na nás.